Strona główna campingi Rodzinne pole namiotowe ADA

Rodzinne pole namiotowe ADA

Camping/pole namiotowe ADA w Sarbinowie położone jest nad samym morzem. Doskonale wyposażone gwarantuje, że pobyt tutaj na pewno będzie udany.

5930
PODZIEL SIĘ
Sarbinowo - pole namiotowe ADA
Sarbinowo - pole namiotowe ADA

Rodzinne pole namiotowe ADA to idealne miejsce przeznaczone do wypoczynku. Ze względu na wysoki standard korzystają z niego wymagający turyści z całej Europy. Miła i sprawna obsługa z najwyższą starannością otacza opieką wszystkich naszych gości, aby wczasy przebiegały w miłej i rodzinnej atmosferze. Dla zapalonych wędkarzy organizujemy także rejsy po Bałtyku z emocjonującymi połowami dorsza.
Wyborna kuchnia w naszej restauracji serwuje oprócz dostarczanych z pobliskiego portu świeżych ryb, także specjały kuchni polskiej i śląskiej, oraz dania przeznaczone dla dzieci. Każdy posiłek można zamówić na wynos i delektować się nim wśród zieleni przy własnej przyczepie campingowej lub zabrać ze sobą na plażę.
Ponieważ szczególną troską otaczamy przebywające u nas rodziny z dziećmi, sporą część terenu przeznaczyliśmy na plac zabaw, batutę do skakania, boiska do badmintona, koszykówki i piłki plażowej. Bryza znad morza sprawia, że jest to idealne miejsce do puszczania latawców. Ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych ograniczyliśmy jazdę samochodów po terenie ośrodka do minimum, zapewniając wygodny i bezpieczny parking przy wjeździe na ośrodek.

Kontakt:
Rodzinne pole namiotowe ADA
ul. Nadmorska 128
76-034 Sarbinowo
kom. 601 483 197
www: www.ada.strefa.pl

  ZAPYTAJ O NOCLEG

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Termin

  Treść wiadomości